PAK-POL to nowoczesny dystrybutor ekologicznych opakowań jednorazowego użytku oraz chemii gospodarczej, dedykowanych przede wszystkim dla podmiotów działających w branży gastronomicznej.

Na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy i innowacyjne rozwiązania na rynku opakowań jednorazowych oraz chemii dla obiektów z sektora HORECA, co znajduje odzwierciedlenie w oferowanym asortymencie.

PAK-POL jest właścicielem trzech marek premium, pod którymi sprzedaje wysokiej klasy produkty i świadczy szereg komplementarnych usług, mianowicie:

Rozdział całego asortymentu na trzy niezależne marki, ma na celu wyodrębnienie głównych grup produktów i zaplanowanie dla nich niezależnych strategii rozwoju.

Koncentracja na poszczególnych gamach produktowych – pozwala nam znacznie lepiej dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zapewniając przy tym najlepszy komfort i standard obsługi.

Szeroka i różnorodna oferta hurtowi PAK-POL – to gwarancja kompleksowego wsparcia dla wszystkich podmiotów działających w branży gastronomicznej.

HORECA Zaopatrzenie to chemia gospodarcza, dzięki której stworzysz przyjazne i higieniczne warunki do pracy z żywnością. ZapakujEKO dostarczy Ci biodegradowalne i praktyczne opakowania, które pozwolą utrzymać wysoką jakość przygotowywanego przez Ciebie jedzenia. Torby Papierowe z Nadrukiem to estetyczne, ekologiczne i spersonalizowane opakowania kartonowe, pudełka oraz torby na Twoje wyroby.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Produkty firmy PAK-POL – to cenne wsparcie zarówno na etapie tworzenia nowego biznesu oraz gwarancja poprawy efektywności biznesowej bieżącej działalności. Sprostaj z nami nowym rynkowym wyzwaniom, dostrzeż szanse i postaw na dynamiczny rozwój Twojej gastronomii!

Skontaktuj się z nami

Współpracujemy z najlepszymi:

Loader
Loader
Loader
Loader
Loader
Loader
Loader
Loader